• opcje wykończenia

  Wysoki standard

  Jeśli będziesz chciał skorzystać z naszego doświadczenia w zakresie ekskluzywnego wykańczania wnętrz wybierz opcję „wykończenie o wysokim standardzie”. Takie rozwiązanie da Ci gwarancję, że wykończenie Twojego lokalu będzie na najwyższym poziomie, a przede wszystkim pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas. O szczegóły pytaj w biurze sprzedaży.

  Wysoki standard
 • jedyny w swoim rodzaju

  Prestiż

  JAGIEŁŁY PARK to prestiżowy, znakomicie zlokalizowany obiekt, w którym zaprojektowaliśmy apartamenty, biura oraz lokale użytkowe. Nowoczesna i elegancka bryła budynku zostanie dopełniona wysokiej klasy materiałami wykończeniowymi. Zależy nam na tym, abyś nabywając lokal w JAGIEŁŁY PARK czuł się wyjątkowo.

  Prestiż
 • obiekt tworzony

  z pasją

  Na każdym etapie realizacji JAGIEŁŁY PARK wkładamy wiele wysiłku w to, aby efekt finalny był doskonały i abyś mógł cieszyć się każdym skrawkiem budynku, w którym będzie znajdował się Twój apartament, biuro, czy lokal użytkowy. Wiedza i doświadczenie to dla nas za mało. Tworzymy ten obiekt dla Ciebie z pasją.

  z pasją
 • wybierz swój

  apartament

  Jeśli jesteś aktywny i cenisz sobie szybki dostęp do miejskiej infrastruktury JAGIEŁŁY PARK jest dla Ciebie świetnym miejscem do zamieszkania. Po dniu pełnym obowiązków na pewno chętnie tu odpoczniesz, by skoro świt rozpocząć kolejny dzień.

  apartament
 • Odlicz 23% VAT

  zainwestuj

  Wszystkie lokale, które przygotowaliśmy w JAGIEŁŁY PARK stanowią znakomitą opcję inwestycyjną nie tylko z uwagi na lokalizację budynku oraz bardzo przemyślany i funkcjonalny rozkład lokali. Niezależnie od tego, czy wybierzesz apartament, lokal biurowy, czy klasyczny lokal użytkowy (z witryną) będziesz miał możliwość dokonania odliczenia 23% VAT.

  zainwestuj
 • dla biznesu to

  doskonałe miejsce

  Lokalizacja u zbiegu ulic Władysława Jagiełły i Królowej Jadwigi sprawia, że obiekt pozostaje w granicach najbardziej atrakcyjnej, centralnej części miasta, a jednocześnie jest bardzo łatwo dostępy i eksponowany – stanowi więc doskonałe miejsce na biuro, gabinet lub inną działalność. Twoi klienci docenią walory komunikacyjne związane z budynkiem i wysoki standard jego wykonania.

  doskonałe miejsce